Gdzie jesteśmy?

W Helu znajdziesz nas przy deptaku na plażę przy wejściu 66, tuż obok pola namiotowego Sielski Hel!

godziny otwarcia

weekend majowy i weekend z Bożym Ciałem: 10-20
W okresie wakacji szkolnych: codziennie 10-20

Pamiętajcie, aby przyjść najpóźniej pół godziny przed zamknięciem.

o nas

Cześć tu ekipa Bonobo
Monia i Stachu oraz Zuzia i Tosia.

O budowie własnego parku linowego marzyliśmy od dawna. Wiele lat pracowaliśmy razem jako instruktorzy w paku linowym w Gdańsku, a Stachu zajmuje się budową parków do dziś. Pierwszy Park linowy Bonobo powstał w 2019 roku w Helu. Wspólnie wymyśliliśmy trasy i przeszkody, tak by dla każdego wizyta w parku była rozrywką oraz wyzwaniem! W 2020 roku narodził się pomysł, otwarcia kolejnego parku. Tak oto rok później powstał drugi Park Linowy Bonobo, tym razem w Sławie! Co roku o bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę dbamy wraz z ekipą instruktorów, a w wolne chwile spędzamy na trasach z córkami -Tosią i Zuzią, które miłość do parków linowych mają we krwi.

Do zobaczenia na linach!

galeria zdjęć

NASZE TRASY

NISKA

To świetny początek przygody z parkiem linowym. Każda przeszkoda napotkana na trasie wymaga wykazania się sprytem, zaś nieduża wysokość pozwala rodzicowi bezpośrednio wspierać dziecko.

ŚREDNIA niska

Umieszczona na 3 metrach nad ziemią. Trasa przeznaczona dla osób, które pierwsze kroki w parkach linowych mają już za sobą. Na trasie czeka przelot motylkiem między drzewami, huśtawka nad ziemią, magiczne puzzle, most San Francisco. Oczywiście poza nietypowymi przeszkodami znajdziecie tam również dwa zjazdy tyrolskie.

ŚREDNIA

Na śmiałków czeka tu przeprawa kajakiem pomiędzy drzewami czy przejazd po linie hulajnogą! Trasa ta jest świetną przygodą dla osób, które już pierwsze kroki w parkach linowych mają za sobą.

WYSOKA

Skierowana dla osób, którzy nie boją się ekstremalnych wyzwań. Zawieszona w koronach drzew, dostarczy wielu emocji Tę trasę w parku linowym kończy wymagający nie lada odwagi „Skok Tarzana”.

odwiedź BONOBO

park linowy w helu

Znajdujemy się przy deptaku na plażę (wejście 66) obok pola namiotowego Sielski Hel.

Przemek FPrzemek F
19:45 05 Aug 22
Polecam, miła obsługa, spokojne miejsce bez natłoku ludzi.
Surface AggieSurface Aggie
17:22 14 Jul 22
Park Linowy nie jest zbyt duży ale ogólnie trasy są trzy (niska, średnia, wysoka) każdy poziom jest ciekiewie ułożony. Dużo fajnej zabawy dla małych i dużych. Na duży plus szkolenie przed wejściem oraz ogólne zainteresowanie instruktorów co się dzieje podczas pokonywania przeszkód, przede wszystkim bezpieczeństwo. 👌👍 Park godny polecenia 5+
elszypul86elszypul86
18:25 13 Jul 22
Bardzo miła obsługa, profesjonalne wprowadzenie, ciekawa trasa dla najmłodszych
Michal SzerffelMichal Szerffel
16:16 01 Aug 21
Bardzo miła obsługa, trasy w sam raz dla dzieci. Ceny w normie. Uśmiech dziecka najlepsza wizytówka parku 😉 Serdecznie polecam!
Sylwia WojtanowskaSylwia Wojtanowska
19:40 08 Jul 21
Super wrażenia byłam z dziećmi i są bardzo zadowolone opiekunowie na wysokim poziomie po prostu 💪👍 serdecznie POLECAM
js_loader