Gdzie jesteśmy?

W Helu znajdziesz nas przy deptaku na plażę przy wejściu 66, tuż obok pola namiotowego Sielski Hel!

godziny otwarcia

Poza sezonem: weekendy 11-19
W sezonie: codziennie 10-20

Pamiętajcie, aby przyjść najpóźniej pół godziny przed zamknięciem.

o nas

Oto ekipa Bonobo
Monia i Stachu oraz Zuzia i Tosia.


O budowie własnego parku linowego myśleli od dawna, po wielu latach pracy jako instruktorzy, a Stachu budując parki linowe.
W końcu, w 2019 roku w Helu powstał Park Linowy Bonobo. Wspólnie wymyślili trasy i przeszkody, tak by dla każdego wizyta w parku była świetną rozrywką, ale także wyzwaniem!
W 2020 roku narodził się pomysł, aby powstał drugi park Bonobo, niestety sytuacja w Polsce i na świecie nie pozwoliła na to, aby niezwłocznie ten plan zrealizować.
Na szczęście długo nie musieliśmy czekać, bo w majówkę 2021 roku otwarty został kolejny park linowy Bonobo, tym razem w Sławie!
Podczas wizyty w Bonobo z pewnością odczujecie rodzinną atmosferę oraz pasję i zaangażowanie z jakim został stworzony .
Czekamy na Was.


Do zobaczenia!
Ekipa Bonobo

galeria zdjęć

NASZE TRASY

NISKA

To świetny początek przygody z parkiem linowym. Każda przeszkoda napotkana na trasie wymaga wykazania się sprytem, zaś nieduża wysokość pozwala rodzicowi bezpośrednio wspierać dziecko.

ŚREDNIA

Na śmiałków czeka tu przeprawa kajakiem pomiędzy drzewami czy przejazd po linie hulajnogą! Trasa ta jest świetną przygodą dla osób, które już pierwsze kroki w parkach linowych mają za sobą.

WYSOKA

Skierowana dla osób, którzy nie boją się ekstremalnych wyzwań. Zawieszona w koronach drzew, dostarczy wielu emocji Tę trasę w parku linowym kończy wymagający nie lada odwagi „Skok Tarzana”.

odwiedź BONOBO

park linowy w helu

Znajdujemy się przy deptaku na plażę (wejście 66) obok pola namiotowego Sielski Hel, gdzie istnieje możliwość skorzystania z parkingu, toalety oraz puntków gastronomicznych.