FAQ

1. Jak ubrać się do parku linowego?

Ważne jest aby mieć bluzkę zakrywającą brzuch oraz buty sportowe, najlepiej zakryte. Nie wskazane są wszystkie spódniczki i sukienki. Najlepsze będą elastyczne spodnie, długie lub krótkie oraz T-shirt. Jednak najważniejsze jest aby uczestnik czuł się komfortowo, czyli to co jest wygodne dla niego.

2. Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Trasy w parku zaczynają się od 100cm wzrostu. Zazwyczaj swoja przygodę w parku na trasach wymagających sprzętu asekuracyjnego, zaczynają dzieci w wieku około 4-5 lat, kiedy są w stanie nauczyć się obsługi karabinków. Dla młodszych dzieci mamy piaskownicę i stolik z zabawkami.

3. Czy jeśli jestem niepełnoletni/a to muszę przyjść z pełnoletnim opiekunem, aby wejść na trasę?

Tak, osoby niepełnoletnie muszą  być z pełnoletnim opiekunem, który nie może opuścić terenu parku (na ziemi 😉) póki uczestnik jest na trasie.

4. Czy można płacić kartą?

Tak, można płacić zarówno kartą jak i gotówką.

5. Czy trzeba rezerwować miejsce w parku linowym?

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, najczęściej czas oczekiwania jest  krótszy niż 10 minut.

6. Ile czasu należy poświęcić na wizytę w parku linowym?

Przejście trasy, w zależności od poziomu trwa od 20 minut do 1,5h, jeśli doliczymy czas na zakup biletu, ubranie sprzętu i przeszkolenie to 2 godziny powinny wystarczyć 😊. Oczywiście przy wyborze krótszych tras lub dużego doświadczenia, czas będzie znacznie krótszy.

7. Jak mogę umówić grupę?

Grupy u nas w parku są umawiane indywidualnie, należy napisać maila na adres czesc@parkbonobo.pl lub zadzwonić pod numer 794740744/781675076.

8. Czy opiekun musi wejść na trasę z dzieckiem?

Nie, opiekun może patrzeć na dziecko z dołu, mamy specjalnie przygotowane leżaki. Nie może jednak opuszczać terenu parku linowego, w czasie gdy dziecko jest na trasie.